Astroloji

 

 

Akrep 2020-04-10
Bugün ters gittiğini düşündüğünüz işlerin aslında size ne kadar güzel fırsatlar getirdiğini görebilirsiniz. Zamanlama özelliğinizi iyi kullanın. Azimle ilerleyin ama kuralları ihmal etmeyin. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
Aslan 2020-04-10
Bugün eski ilişkileriniz tekrar gündeme gelebilir. Tavrınızın net ve duruşunuzun kararlı olması gerekir. Aksi takdirde geçmişte yaşadığınız problemlerin aynısını yaşayabilirsiniz. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
Balık 2020-04-10
Otoriter figürlerle yapacağınız görüşmelerde mantıklı olmalı ve eleştiriden uzak durmalısınız. Haksızlığa uğradığınızı düşünebilirsiniz sabırlı olmalısınız. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
Başak 2020-04-10
İlişkinizde yaşadığınız sorunları bugüne kadar görmezden gelmiş olabilirsiniz. Bu sorunlarla ilgili bazı yüzleşmeler yaşayabilir ve anlık kararlarla tepki verebilirsiniz. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
Boğa 2020-04-10
Maddi konularla ilgili şans bugün sizden yana olabilir. Kariyerinizle ilgili bazı beklentileriniz karşı taraftan onay görebilir. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
İkizler 2020-04-10
Yaşayacağınız bazı olaylar size yeni kararlar aldırabilir ve insanlarla aranıza sınır çizebilirsiniz. Sınırlarınızı çizerken daha nazik olmalısınız. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
Koç 2020-04-10
Bugün iletişimde yanlış anlaşılmalar olabilir. Bazı konularda susmalı ve olayları geriden izlemelisiniz. Hemen ön yargılı yaklaşımlarda bulunmayın. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
Kova 2020-04-10
Ortak finansal ilişkilerinizi yeniden gözden geçirip bazı kararlar almanız gerekebilir. Yaşadığınız engellerin uzun vadeli hedeflerinizi değiştirmesine izin vermemelisiniz. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
Oğlak 2020-04-10
Bugün hızlıca birtakım kararlar alabilirsiniz. Bazı kararları almadan önce daha fazla düşünmeli ve geleceğinizi olumsuz etkileyecek adımlar atmamalısınız. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
Terazi 2020-04-10
Bugünlerde üst üste kazandığınız başarılar ve yaptığınız önemli girişimler insanların gözünde popülaritenizi arttırabilir. İtibarınızın yükselişi sizlere yeni şeyler üretmek konusunda motive edebilir. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
Yay 2020-04-10
Sorumlu olduğunuz birtakım konulardan ummadığınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bazı sözler canınızı sıkabilir. Çevrenizdeki insanların gözünden kaçanları yakalamak yerine kusurları kapatmayı deneyin. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
Yengeç 2020-04-10
Duygularınız çok yoğun olabilir. Çevrenizdeki insanlar bu duygularınızla baş edemeyebilirler. Bugün mümkün oldukça bu hislerinizi abartmadan yaşamayı seçin. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.

 

 

Kaynak: 2020-04-10

 

Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı