Astroloji

 

 

Akrep 2021-04-10
İlişkinizde gerginliklerin olabileceği bugün yakın çevreniz olaya müdahil olabilir. Üçüncü kişilerin araya girmesi sizi biraz gerginleştirebilir. Olaylar karşısında sakin olmaya özen göstermelisiniz.
Aslan 2021-04-10
Yaşam alanınızı değiştirme isteği bugün sizi ele geçirebilir. Bu konuda çevrenizden destek görebilirsiniz. İş hayatınızda büyük bir karar aşamasına ilerliyorsanız bugün çevrenizdeki yakın dostlarınıza danışmak için doğru olabilir.
Balık 2021-04-10
Partneriniz ile ileriye yönelik düşüncelerinizde ivme kazandığınız bir gün olabilir. Partneriniz ile ailenizi tanıştırmak isteyebilir ve ileriye dönük karar alabilirsiniz. Herkesin desteğini görmek istediğiniz bu dönemde olumlu gelişmeler yaşanabilir.
Başak 2021-04-10
Evinizde değişiklik yapmak isteyeceğiniz bir gün olabilir. Fiziksel olarak bir şeylerin yerine değiştirmek, yeni bir konsept yaratmak size iyi gelecektir. Auranızın tazelenmesine izin verin.
Boğa 2021-04-10
Bugün işler planladığınız gibi gitmeyebilir. Projelerinizi yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Böyle durumlara karşı her zaman bir B planı oluşturmanız sizlere daha rahat hareket etme imkânı verecektir.
İkizler 2021-04-10
Partnerinizle vakit geçirmek için şartlarınızı zorlayabileceğiniz bir gün. İçinizdeki özlem duygunuzun artış göstermesi günlük işlerinizde aksaklıklara sebep olabilir. Özlem duygunuzu biraz frenleyerek işinize odaklanmalısınız.
Koç 2021-04-10
Fiziksel görünüşünüzde değişiklik yapmak istediğiniz bir gün olabilir. Yeni bir imaj yaratmak, kişisel bakımınıza zaman ayırmak, spora başlamak gibi eylemler kendinizi daha iyi hissetmenize sebep olabilir. Bu değişiklikler hem size hem ruhunuza oldukça iyi gelecektir.
Kova 2021-04-10
Aşk hayatınızda üzerinizde baskı hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Eğer bir ilişkiniz yok ise özlem duyduğunuz konularda duygusal zamanlar yaşayabilirsiniz. İçsel sıkışmalarınızı kendinizle vakit geçirerek dindirebilirsiniz.
Oğlak 2021-04-10
Çalışma koşullarınızda değişikliğe gidip gitmemekte kararsız olabilirsiniz. Sizler için değişiklik yapmak zor olabilir. Zamanın ruhuna göre kendinizi yeniden şekillendirmeye önem vermelisiniz.
Terazi 2021-04-10
Yakın çevreniz ile vakit geçirmek istediğiniz bir gün olabilir. Sohbet esnasında geçmişin tekrar gündeme taşınmak istemesi sizleri rahatsız edebilir. Bu konudaki tavrınızı net ortaya koymalısınız.
Yay 2021-04-10
Geçmiş ile ilgili konular yine aklınıza gelebilir. Bazı şeyleri hatırlamaya çalışmak en çok sizleri yıpratacaktır. Kendinizi yormayı artık bırakın. Geleceğe odaklanmayı deneyin.
Yengeç 2021-04-10
Bugün çevreniz yerine kendiniz ile iletişim kurmak isteyebilirsiniz. İç trafiğinizin yoğunluğu çevrenizi duymamanıza sebep olabilir. Olayları bu kadar derin düşünmek yerine akışa bırakmanız kendinizi daha iyi hissetmenize sebep olacaktır.

 

 

Kaynak: 2021-04-10

 

Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı