Astroloji

 

 

Akrep 2019-11-17
Gizli olan bazı şeyleri kurcalamaktan zevk alabilir ve bunun sonucu olarak artan şüphe duygunuz üzerine kendinizi incitebilirsiniz. Sakinliğinizi koruyup her şeyi mantık süzgecinden geçirmeniz gerekebilir. 
Aslan 2019-11-17
Sevdiklerinizle görüşmek ve zaman geçirmekten, seminerlere katılmaktan ya da bu konularla ilgili fikir alışverişi yapmaktan keyif alabileceğiniz bir gün. Kendinize yeni fırsatlar oluşturabilirsiniz.
Balık 2019-11-17
Bugün sanata olan ilginiz artarken, yaratıcılığınız da üst seviyelere ulaşabilir. İlgi alanlarınıza yönelmek ruh halinizi olumlu yönde etkileyecek ve böylelikle her türlü olumsuzlukla baş edebilme gücüne erişebileceksiniz. 
Başak 2019-11-17
Özellikle iş hayatınızla ilgili belirlediğiniz hedeflere ulaşmak için çabalayabilirsiniz. Çalışkanlığınız, işinize olan ilginiz ve bağlılığınız ön planda olacaktır. Çalışkanlık ve hırsı birbirine bugün karıştırmayın.
Boğa 2019-11-17
Yaşamınız üzerinde derin bir etkiye sahip olduğunu düşündüğünüz biri tarafından bir gerginlik yaşayabilirsiniz. Bu noktada sizler ilk kez içinizdeki bazı duyguları tutamadığınız için zor konuşmalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.
İkizler 2019-11-17
Yatırım yapmak ya da parasal konularda bir toparlanmaya yönelmeniz mümkün olabilir. Hayallerinizin gerçeğe dönüşmesini isterken sanki bunlar size hiç olmayacakmış gibi gelebilir. Bunu bu şekilde yapmayın.
Koç 2019-11-17
Ailenize zaman ayırmak isterken işlerin aksaması mümkün olabilir. Bu yüzden ailenizle zaman geçirmemenizin verdiği zor duygular bugün sizi yorabilir. Burada her yere yetişemeyeceğinizi hatırlatmak isterim. Evren sizi yavaşlatmadan biraz sakince dinlenin.
Kova 2019-11-17
Oğlak 2019-11-17
Partnerinizin fikirlerine kendinizi yakın hissedebilir ancak onun beklenmedik çıkışları ile bir anda şaşırabilirsiniz. İletişiminizde daha samimi ve içten olmanız doğacak olumsuz sonuçların önüne geçebilir.
Terazi 2019-11-17
Bugün hem duygusal olarak rahat hissedeceğiniz ve kendinizi doğru ifade edebileceğiniz bir gün. Hakkınızı arama ve bazı haksızlıklara karşı doğru bir duruş sergileme adına güçlü ve yerinde kararlar alabilirsiniz. 
Yay 2019-11-17
Partnerinizin söyledikleri ve yaptıklarının tutarsız olması üzerine bunalabilir ve bu ilişkinizde bazı problemlere yol açabilir. Ancak, kendinizi net olarak ifade edip hoşgörülü ve samimi davranarak bu durumu aşmanız mümkün olacaktır.
Yengeç 2019-11-17
Bugün duygularınızda her zamankinden daha hassas ve alıngan olabilirsiniz. Bu yüzden kenara çekilip dinlenmek, kendinize zaman ayırmak ve olumlu düşünmeye gayret etmek daha doğru bir tercih olacaktır. Aksi halde bazı restleşmeler yaşanabilir.

 

 

Kaynak: 2019-11-17

 

Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı