Haber Detayı
10 Mart 2020 - Salı 19:25
 
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI NKÜ'YÜ ZİYARET ETTİ
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan KANDEMİR ve beraberindeki heyet, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’e ziyarette bulundu.
Haberi


Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Erkan KANDEMİR, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin başta şehir ve bölgeye yönelik olmak üzere faaliyetlerini takip ve takdir ettiklerini belirtti ve akademik ve idari çalışmalarında Rektör Prof. Dr. ŞAHİN’e başarı temennisinde bulundu.

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN de nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederek, “Hemşerilerimizin teveccühü ile gerek şehrimiz, gerekse bölgemiz için fayda üretmek için çalışıyoruz. Bu gayretlerimizde devletimizin de yanımızda olduğunu bilmek şevkimizi arttırıyor” şeklinde konuştu.

Ziyarette Ak Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa YEL ve Çiğdem KONCAGÜL, Antalya Milletvekili Mustafa KÖSE, 26. Dönem Milletvekilleri Ayşe DOĞAN ve Metin AKGÜN, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt YÜKSEL, Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Halis DALKILIÇ, Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan ÖZCAN, Kırklareli İl Başkanı Alper ÇİLER, Babaeski İlçe Başkanı FATİH YAĞCI, Ak Parti Tekirdağ Kadın Kolları Başkanı Nihal ERDOĞAN KÖŞDERE ve diğer beraberindekiler de yer aldı.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: AK, PARTİ, GENEL, BAŞKAN, YARDIMCISI, NKÜ'YÜ, ZİYARET, ETTİ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı