Haber Detayı
24 Haziran 2019 - Pazartesi 13:29
 
BAŞKAN ALBAYRAK'TAN ÇORLU GAZETECİLER DERNEĞİ'NE ZİYARET
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Albayrak, 11 ilçeye 11 ziyaret kapsamında geldiği Çorlu’da Çorlu Gazeteciler Derneği’ni de ziyaret etti.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - 11 İlçeye 11 ziyaret kapsamında tüm gününü Çorlu’da geçiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Albayrak burada yaptığı ziyaret ve görüşmeler dahilinde Çorlu Gazeteciler Derneği’ni de ziyaret etti. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmalar ve Çorlu’daki yatırımları hakkında bilgiler veren Albayrak, “Bugün Çorlu’da sabahın ilk saatlerinde ziyaretler gerçekleştirdik. Çorlu’da olmaktan dolayı çok mutluyum. Burada birçok sivil toplum kuruluşlarımız ve siyasi partilerimizin ilçe başkanları ile bir araya geldik. Gecenin geç saatlerine kadar da çalışmalarımız devam edecek. Çorlu’nun sorunlarının ötelenmemesi ve acil çözüme kavuşturulması anlamında birlikte hareket etme amacındayız” dedi.

Dernek Başkanı Silistre Derneğin Faaliyetlerini Aktardı

Çorlu Gazeteciler Derneği Başkanı Levent Silistre ise gerçekleşen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek Çorlu Gazeteciler Derneği çatısı altında yaptıkları faaliyetleri ve çalışmaları Başkan Albayrak’a aktardı.

Gerçekleşen ziyarette Çorlu Gazeteciler Derneği üyesi gazetecilerin yanı sıra Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt  ile Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Kum da yer aldı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: BAŞKAN, ALBAYRAK'TAN, ÇORLU, GAZETECİLER, DERNEĞİ'NE, ZİYARET,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı