Haber Detayı
06 Nisan 2021 - Salı 21:18
 
BAŞKAN YÜKSEL FIRINLARI DENETLEDİ
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, yaklaşan Mübarek Ramazan Ayı öncesi gerçekleştirilen fırın ve pastane denetimlerine katıldı.
Haberi


TRAKYA 2000 - Özellikle Ramazan ayında çok tüketilen pide ve benzer ürünlerin üretiminin yapıldığı işletmelere yönelik olarak gerçekleştirilen denetleme faaliyetine nezaret eden Başkan Yüksel’e, Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Ruhsat İşleri Müdürlüğü ekipleri ile Süleymanpaşa İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü de eşlik etti.

Denetimler kapsamında, gıda üretimi yapan işletmelerde hijyen ve halk sağlığı bakımından incelemeler yapılırken, ruhsat ve diğer resmi evrakın da durumları kontrol edildi.

YÜKSEL KURALLARA UYGUN ÇALIŞAN İŞLETMELERE TEŞEKKÜR ETTİ

Denetimlerle ilgili açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Süleymanpaşa’mızda, yaklaşan Ramazan ayı öncesinde devam eden pide, ekmek ve unlu mamul üretiminin yapıldığı fırınlarımızın denetim çalışmalarına katılarak incelemelerde bulunduk. Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta ve Ruhsat İşleri Müdürlüklerimiz ile İlçe Tarım Müdürlüğü ekiplerinin katıldığı kontrollerde, hijyen ve halk sağlığının korunmasına yönelik tedbirleri yerinde görme imkânımız oldu. Tüm şartlara uygun olarak üretim yapan ve gerekli şartlara uyan işletmecilerimize teşekkür ediyorum. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizin Mübarek Ramazan ayını şimdiden tebrik ediyor, tüm İslâm âlemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum,” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: BAŞKAN, YÜKSEL, FIRINLARI, DENETLEDİ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı