Haber Detayı
12 Eylül 2019 - Perşembe 13:50
 
BEREN BEBEK AKADEMİSİ'NDE KAYITLAR BAŞLADI
Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademisi 2019-2020 Eğitim Öğretim yılına yeni öğrencileri ile birlikte merhaba dedi.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Çorlu’da ki tren kazasında hayatını kaybeden Beren bebeğin adının yaşatıldığı Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademisi 2019-2020 Eğitim Öğretim yılına yeni öğrencileri ile birlikte merhaba dedi.

Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademisinde ilk günlerini geçiren küçükleri Ergene Belediye Başkan Vekili Çetin Bulum, Ergene Belediyesi Başkan Yardımcıları Ayça Albayraktar, Yüksel Baydarlı, Mehmet Cebeci ve Ergene Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mustafa Ulusoy ziyaret etti.

Ergene Belediyesinin yapmış olduğu en büyük projelerden biri olan Beren Bebek Çocuk Akademisinde yeni öğrenciler ile güzel bir yıl olması dileklerinde bulunan Ergene Belediye Başkan Vekili Çetin Bulum, “Tekirdağ bölgesinde Eğitim hizmetleri açısından örnek gösterilecek bir çalışmanın altına imza atarak Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Akademisi projesini hayata geçirdik. Bu güzel eğitim yuvamızda çocuklarımıza en iyi şekilde hizmet verilmektedir, alanında uzman olan öğretmenlerimize ve yeni öğrencilerimize mutlu bir yıl geçirmelerini diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: BEREN, BEBEK, AKADEMİSİ'NDE, KAYITLAR, BAŞLADI, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı