Haber Detayı
07 Şubat 2020 - Cuma 23:30
 
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ESKİ BAŞKANLARA TEŞEKKÜR MEKTUBU
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hazırlanıp gönderilen teşekkür mektupları eski ilçe başkanlarına veriliyor. Çorlu AK Parti eski ilçe başkanlarına teşekkür mektupları, AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Yavuz Uylaş tarafından takdim edildi.
Haberi


İZZET MEDE - AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Yavuz Uylaş, ilk teşekkür mektubunu 2016-2018 yılları arasında ilçe başkanlığı görevinde bulunan 27.Dönem Tekirdağ Milletvekilliği için ilçe başkanlığında istifa eden Av.Kerim Atalay’a takdim etti.

Başkan Yavuz Uylaş, daha sonra Çorlu eski ilçe başkanları İsmet Albayrak, Ömer Tüfekçi ve Mehmet Gönül’e ziyarette bulunarak Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından gönderilen mektupları verdi. Başkan Uylaş’ın önceki dönem ilçe başkanlarına ise hafta sonu gitmesi ve tüm mektupları sahiplerine iletmesi bekleniyor.

AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Uylaş, “Sayın Cumhurbaşkanımız göndermiş olduğu Teşekkür mektubunda AK partinin bir misyon ve dava hareketi olduğunu eski ve yeni diye bir kavram olmadığını aksine görev değişimi olduğunu dile getirerek bizlere birlik ve beraberlik çağrısı yapmıştır” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AK Parti’nin kuruluşundan bugüne görev yapan tüm eski il, ilçe ve belde başkanlarına teşekkür mektubu gönderdiği belirtildi.

 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: CUMHURBAŞKANI, ERDOĞAN'DAN, ESKİ, BAŞKANLARA, TEŞEKKÜR, MEKTUBU,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı