Haber Detayı
26 Haziran 2019 - Çarşamba 13:03
 
ERGENE BELEDİYESİ 132 ÇOCUĞU SÜNNET ETTİRECEK
Ergene Belediyesi tarafından her sene düzenlenen ‘Toplu Sünnet Şöleni’ kapsamında bu sene 132 çocuğumuz sünnet olacak. 1 Temmuz tarihi itibari ile çocuklarımızın sünnet operasyonları başlayacak.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Ergene Belediyesi tarafından bu sene 6’ıncısı düzenlenecek olan Toplu Sünnet Şöleni kapsamında 1 Temmuz tarihinde 132 çocuğumuzun sünnet operasyonları özel hastanede uzman doktorlar tarafından yapılacak. 

Sosyal belediyecilik anlayışıyla halka hizmet çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “ Toplu sünnet etkinliğimiz de halkımıza sunduğumuz hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Sünnet, hem dinimiz hem de geleneğimizin gereğidir. Sünnet olacak tüm çocuklarımıza ve ailelerine şimdiden geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum’ ifadelerine yer verdi.

Özel hastanede Uzman ekipler tarafından sağlıklı bir ortamda sünnet olacak çocukların masrafları Ergene Belediye Başkanlığı tarafından karşılanırken, ailelerin bu mutlu günlerinde yanlarında olmak ve işlemlerin düzenli gerçekleştirilmesi adına belediye personelimizde çocukların ve ailelerin yanında olacak.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ERGENE, BELEDİYESİ, 132, ÇOCUĞU, SÜNNET, ETTİRECEK, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı