Haber Detayı
20 Şubat 2020 - Perşembe 18:47
 
KIRKLARELİ'NDE ÜRETİLEN ÜRÜNLER İSTİNYEPARK'TA
Palivor Çiftliği Şarküteri & Restoran İstinyePark Demirköy ve İğneada Belediye Başkanları tarafından açıldı.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Kırklareli, Palivor Çiftliği Şarküteri & Restoran’ın İstinyePark’ta açılışı İğneada Belediye Başkanı Tahir Işık ve Demirköy Belediye Başkanı Recep Gür tarafından yapıldı.

Kırklareli’nde, Demirköy’e bağlı Avcılar Köyü’nde Bulgaristan sınırına yakın Istranca Ormanları’nda bulunan Palivor Çiftliği’nin öncelikli olarak Trakya’da butik üreticilere kendi reçetelerine göre imal ettirdiği özgün gıda ürünleri ve bu ürünlerde imal edilen kahvaltı, öğlen ve akşam yemekleri sunacak olan Şarküteri & Restoran Spicy Gourmet Foods tarafından işletiliyor.

Demirköy Belediye Başkanı Recep Gür “İlçemizin vizyonunun gelişmesi ve potansiyelini arttıran tanıtımında öncü rol oynayan Palivor Çifliğinine teşekkür ediyorum. Turizm yatırımcılarının ilçemize ilgi duyması bizleri ilçemizin gelişmesi için ümitlendiriyor. Yazıyla, kışıyla ayrı güzel Demirköy’ümüze bekleriz” dedi.

İğneada Belediye Başkanı Tahir Işık “ Palivor Çiftliği tasarımı ve mimarisi ile İğneada’mızın en güzide turizm cazibe merkezlerinden biridir. Yıldız dağlarının eteklerinde saklı kalmış beldemizin tanıtımına, turizm ve ekonomisine büyük katkılar sağlayan Palivor çiftliğinin projelerini takip ediyor ve canı gönülden destekliyoruz. Palivor çiftliği İğneada’nın dünyaya açılan bir penceresidir”

Dikkat çekici iç mekan tasarımıyla 100 kişiyi ağırlayabilen mekanda keyifli vakit geçirebilir, her gün sabah 10’dan akşam saat 22:00’ye kadar hizmet alabillir ve düzenli paket servisinden yararlanabilirsiniz.

Palivor Çiftliği

Palivor Çiftliği, Trakya’da Kırklareli ili'nin Demirköy İlçesinde, Istranca Ormanları'nın içerisinde 300 yıl önce kurulmuş, 2011 yılında Kerem ve Emre Oral kardeşler tarafından yeniden hayata geçirilmiş organik tarım ve eko turizm yapılan ödüllü bir çiftlik.

Spicy Gourmet Foods

2014’de Istanbul’da bir catering firması olarak kurulan Spicy Gourmet Foods, daha sonra, kafeterya ve restoran işletmeceliği yapmıştır. Halihazırda Spicy Gurme Coffee zincirinin sahibi olan firma, Kemerburgaz’da Spicy Orman Evi & Restaurant’ı işletmekte ve Zorlu PSM gibi kurumsal bir çok firmanı anlaşmalı catering firmasıdır.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: KIRKLARELİ'NDE, ÜRETİLEN, ÜRÜNLER, İSTİNYEPARK'TA, ,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı