Haber Detayı
14 Mart 2020 - Cumartesi 19:24
 
KIRKLARELİLİ ESNAFA İNDİRİMLİ ELEKTRİK VERİLECEK
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ile Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ) arasında elektrikte indirim protokolü imzalandı.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası, TREPAŞ ile yaptığı anlaşma gereği oda üyesi sanayi kuruluşları ve ticarethanelere elektriği indirimli sağlayacak. İmzalanan anlaşma çerçevesinde TREPAŞ, oda üyesi olan Ticarethane ve Sanayi kuruluşlarına elektrikte hem indirim uygulayıp hem de tarifeye gelebilecek zamlardan etkilenmemeleri için 12 ay boyunca sabitleyecek.

TREPAŞ Satış ve Müşteri Hizmetleri Müdürü Ülkücü, imza töreninde yaptığı konuşmada,  Ticarethane ve Sanayi müşterilerine biz de destek olmak istiyoruz, bunun için aktif elektrik birim fiyatlarını, mevcut ulusal tarifenin altına çektiklerini ve KTSO üyeleri için fiyatları 12 boyunca sabitlediklerini ifade etti.

Ülkücü, “KTSO ile imzaladığımız protokolün hayırlı olmasını diliyorum. Amacımız uzun yıllar hizmet vereceğimiz tüm müşterilerimize daha kaliteli ve sürdürülebilir hizmet vermektir.” dedi.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası binasında gerçekleştirilen imza törenine, TREPAŞ Satış ve Müşteri Hizmetleri Müdürü Nihat Ülkücü, Tahakkuk Tahsilat, Kırklareli ve Edirne Müşteri Hizmetleri Müdürü Burak Savaş, Kurumsal Satış Takım Lideri Nail Ürkmez ile Kırklareli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Meclis Başkanı İsmail Hakkı Özsan katıldı.

 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: KIRKLARELİLİ, ESNAFA, İNDİRİMLİ, ELEKTRİK, VERİLECEK,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı