Haber Detayı
15 Ocak 2020 - Çarşamba 18:24
 
KARACA: ERGENE BELEDİYESİ ÇALIŞANLARI HAKLARINI ALMAK İÇİN BELEDİYEYİ İCRAYA VERİYOR
AK Parti İlçe Başkanı Cem Karaca yaptığı açıklamada Ergene Belediyesi'nin borç batağında olduğunu ve belediye çalışanlarının alacaklarını almak için belediyeyi icraya verdiklerini söyledi.
Haberi


İzzet MEDE - CHP’li Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in AK Parti’ye geçeceği konuşulduğu bu günlerde AK Parti Ergene İlçe Başkanlığı, Yüksel hakkında sert bir açıklama yaptı.

AK Parti Ergene İlçe Başkanı Av. Cem Karaca yaptığı açıklamada, Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’in belediyeyi borç batağına sürüklediğini ve belediye çalışanlarının alacaklarını almak için icraya gittiklerini söyledi.

AK Parti Ergene İlçe Başkanı Cem Karaca’nın açıklaması şöyle,”2014 yılından bu yana Ergeneyi yöneten! Sayın başkan ve yönetimi sonunda belediyeyi icra bataklığına da sürüklemiş bulunmaktadır. Yıllarca ilçemize  bir çivi çakmayan ancak ne hikmetse Cumhuriyet tarihinin hizmetini yaptığını iddia eden başkan ve yönetimi haklarını ödemedikleri çalışanları tarafından icraya verildi. Konser ve yurtdışı gezilerine milyonlar harcayan belediye yönetimimiz isçisinin parasını ödememektedir. Senelerdir Ergeneyi ve Ergenelileri cezalandıran bu yönetim anlayışını Ergene halkının takdirine sunuyoruz.”

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: KARACA:, ERGENE, BELEDİYESİ, ÇALIŞANLARI, HAKLARINI, ALMAK, İÇİN, BELEDİYEYİ, İCRAYA, VERİYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı