Haber Detayı
05 Nisan 2020 - Pazar 21:28
 
KİMLERE BEDAVA MASKE VERİLECEK?
Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında Türkiye’nin Milli Pazar Yeri ePttAVM.com üzerinden vatandaşlarımıza ücretsiz olarak maske sağlanacak, kargo gönderimleri de PTT Kargo ile ücretsiz gerçekleştirilecektir. 20 yaş altı ve 65 yaş üstüne maske verilmeyecek.
Haberi


Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’mız ile Sağlık Bakanlığı’nın almış olduğu karar doğrultusunda https://maske.epttavm.com üzerinden kendiniz ve aile üyeleriniz için hiçbir ücret ödemeden maske temin edebilirsiniz.

Ücretsiz maske temini için, aile üyelerine ait bilgileri https://maske.epttavm.com adresindeki formda doldurmanız yeterli olacak. Vatandaşlara her hafta “1” paket maske (5 adet) alma hakkı bulunmakta. Maskeleriniz, PTT Kargo ile ücretsiz olarak adresinize getirilecek.

Sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üzeri ve 20 yaş altındaki vatandaşlara ücretsiz maske temininden yararlanamayacağı bildirildi. T.C. kimlik numaranız ile doğrulama yapıldıktan sonra belirtilen yaş kriterlerine uymanız durumunda maskeniz tarafınıza gönderilecek.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: KİMLERE, BEDAVA, MASKE, VERİLECEK?,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı