Haber Detayı
18 Haziran 2019 - Salı 16:14
 
LİLA KAĞIT MARKALARI ROSSMAN VE AVANSAN.COM'DA
Dünya standartlarında temizlik kâğıdı üreten Lila Group’un gözde markaları Sofia, Maylo ve Berrak, artık Rossman mağazalarında ve Avansas.com’da satışta...
Ekonomi Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran ürünleri ile dikkat çeken Lila Group’un, Sofia, Maylo ve Berrak markalı ürünlerine ulaşmak her geçen gün kolaylaşıyor. Sofia, Maylo ve Berrak şimdi kişisel Bakım, kozmetik ve sağlık marketi konseptinde hizmet veren Rossman mağazalarında ve kurumsal şirketlere iş yeri ihtiyaçlarını avantajlı bir şekilde online olarak tedarik etme fırsatı sunan Avansas.com internet sitesinde yerini aldı.

İlk kullanımdan itibaren kullanıcılarının vazgeçemediği Maylo Puf Mendil, Maylo Dev Havlu ve Maylo 100’lü Peçete Türkiye genelinde 107 Rossman mağazasında yer alırken; avansas.com sayesinde de kurumsal şirketlere hızlıca ulaşacak.

Lila Group CEO’su Alp Öğücü yeni iş birlikleri ile ilgili olarak duyduğu memnuniyeti vurgulayarak şunları söyledi: “Lila Group olarak hem yurtiçinde hem de yurtdışında ürünlerimizin erişilebilirliğini en üst seviyeye taşıma gayreti içindeyiz. Türkiye’nin 81 şehrine ve dünyanın 77 ülkesine ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Takip ettiğimiz araştırma raporlarına göre Perakende de e-ticaretin payı %5’in üzerinde ve 2017- 2018 yılı büyüme oranı %38 seviyesinde tüketicilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını cevaplamak adına Lila Group güvencesinde üretilen Sofia, Maylo ve Berrak markalı ürünlerimizi çok çeşitli platformlarda satışa sunuyoruz. Gerek Avansas.com gerekse Rossman ile başlayan iş birliğimizi önemsiyoruz. Her iki iş birliğimizin de hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

Lila Group Hakkında

Kökleri 100 yıl öncesine dayanan Lila Group, 2006 yılında yatırım kararı almasıyla yüzde yüz yerli sermaye ile 2007 yılında Çorlu’da dünya standartlarında temizlik kağıtları üretme vizyonuyla hijyenik temizlik kağıtları üretime başladı. 2012 yılında yapılan yeni yatırımlarla faaliyet alanını genişleten Lila Group, şu anda 140 bin metrekarelik alanda, 150 bin ton kapasite ile sadece Türkiye’nin değil, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Kafkaslar ve Afrika bölgelerindeki tek kampüs içindeki en büyük kağıt üretim tesisi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Bugün yaklaşık 2 Milyar TL’lik Türkiye temizlik kağıtları pazarı toplamında %12 pazar payının sahibi olan Lila Group, Türkiye’deki kullanıcılarına Sofia, Maylo, Berrak ve Nua Prefessional markaları ile ulaşırken dünyanın dört bir yanında yer alan 77 ülkeye yarı mamul ve mamul ihracatı yaparak ülke ekonomisi için katma değer sunuyor. Lila Group, marka ve ürünlerine dair detaylı bilgi için www.lilagroup.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: LİLA, KAĞIT, MARKALARI, ROSSMAN, VE, AVANSAN.COM'DA,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı