Haber Detayı
26 Haziran 2020 - Cuma 20:48
 
MUHTARLARDAN AK PARTİ ÇORLU İLÇE BAŞKANI UYLAŞ'A TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Çorlu’da “Hastaneler bölgesi” olarak adlandırılan yerin büyük bölümüne Millet Bahçesi yapılması için çaba harcayan AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Yavuz Uylaş’ı bugün Çorlu mahalle muhtarları ziyaret ederek çabalarından dolayı teşekkür ettiler.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Eski Çorlu Devlet Hastanesi ve asker lojmanlarının bulunduğu 106 dönüm alana park yapılmak istenmiş ancak Nisan ayında yapılan ihalede sadece 16 dönüme park alanı ilan edilmişti. Bu karar üzerine AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Yavuz Uylaş, Millet Bahçesi'nin daha büyük alana yapılması için Ankara’ya giderek TBMM Başkanı Prof. Mustafa Şentop, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ile görüşmüştü. Bu görüşmelerden sonra Yavuz Uylaş’a parkın daha büyük alana kurulması için destek sözü verilmişti.

TBMM Başkanı Prof. Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşerek  Çorlu Millet Bahçesi’nin daha büyük alana yapılması sözü aldı. Bu müjdenin önceki gün Çorlu’ya verilmesinden sonra bugün toplanan Çorlu mahalle muhtarları AK Parti İlçe Başkanı Yavuz Uylaş’ı ziyaret ederek hem Yavuz’a hem de Şentop ile Yel’e çabalarından dolayı teşekkür ettiler.

 

 

 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: MUHTARLARDAN, AK, PARTİ, ÇORLU, İLÇE, BAŞKANI, UYLAŞ'A, TEŞEKKÜR, ZİYARETİ,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı