Haber Detayı
18 Kasım 2019 - Pazartesi 10:34
 
ORİON AVM KİPA'YI SATIN ALDI
20 yıl önce Trakya’yı alışveriş merkezi konseptiyle tanıştırarak sektöründe öncü olan, başta Çorlu olmak üzere bölgeye ekonomik ve sosyal anlamda değer katan Orion AVM, benimsediği sürekli gelişim felsefesiyle Çorlu’da yeni bir yatırıma daha imza atıyor. Bugüne kadar Kipa olarak hizmet veren alışveriş merkezini bünyesine katarak yeni bir dönemi başlatıyor.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - 16 Kasım 2019 itibariyle Orion AVM’ye satışı tamamlanan Kipa AVM, önümüzdeki dönemde Orion Alışveriş Merkezi 2 adıyla ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek. Orion’un yıllardır sürdürdüğü başarılı yönetim anlayışıyla yeni bir ivme kazanacak olan alışveriş merkezi, Çorlu’da perakende sektörüne yeni bir soluk getirecek.

Çorlu’nun potansiyeline inandığını ve bölge halkına daha iyi hizmet verebilmek, ihtiyaçları daha sağlıklı karşılamak adına bu büyümenin uzun zamandır hedeflendiğini ifade eden Mono Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Ö.Hulusi Zeren şunları söyledi;

 “Dünya genelinde projeleri takip ediyor ve gerek perakendecilik, gerek mimari, gerekse hizmet sektörlerinde değişen yaklaşımları kendi yatırımlarımıza da yansıtmak istiyoruz. Bu bağlamda bölgeye ve Türkiye’ye örnek olacak kapsamlı bir yaşam kompleksi vizyonu geliştirdik. Sadece bir alışveriş merkezi olmanın çok ötesinde, gündelik hayatın hemen her alanına dokunan bir yaşam kompleksi; içinde oteli, hastanesi, sanat merkezi, eğlence merkezi, deneyim merkezi bulunduran, Çorlulular’ın hayatına her alanda dokunacak ve yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen vizyoner bir proje. İşte bu gayeyle gerçekleştirdiğimiz büyümemiz, geleceğin Çorlu’su için çok önemli bir adım. 20 yıl önce attığımız adım nasıl ki bugünkü Çorlu’yu şekillendirdiyse bugün bu yatırımımız da geleceğe yön verecek.”

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ORİON, AVM, KİPA'YI, SATIN, ALDI,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı