Haber Detayı
14 Mart 2020 - Cumartesi 19:28
 
SÜLEYMANPAŞA'DA KADINLAR İÇİN KAHVEHANE AÇILDI
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ve Süleymanpaşa Kent Konseyi işbirliğinde Dünya Kadınlar Günü'nde Osmanlı Mahallesi'nde kadınlara özel kahvehane açıldı.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin Osmanlı Mahallesi’nin eski sağlık ocağında yaptığı tadilat sonrası muhtarlık binasına çevirdiği ve alt katında hazırladığı alanda açılan Kadınlar Kahvesi’nin açılışına Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Karaküçük, Süleymanpaşa Kent Konseyi Başkanı Beste Emre Güngör, Osmanlı Mahallesi Muhtarı Hasan Önbey, Süleymanpaşa Kent Konseyi Kadın Meclisi, AK Parti Tekirdağ İl ve AK Parti Tekirdağ İlçe Kadın Kolları ile Osmanlı Mahallesi sakini kadınlar katıldı.

ÖNBEY: “DESTEĞİNDEN DOLAYI SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANI CÜNEYT YÜKSEL VE EKİBİNE TEŞEKKÜR EDERİM”

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Karaküçük, Süleymanpaşa Kent Konseyi Başkanı Beste Emre Güngör ve Osmanlı Mahallesi Muhtarı Hasan Önbey’in açılış kurdelesini kestiği Kadınlar Kahvesi’nin açılışına ilgi yoğun olurken Osmanlı Mahallesi'nin Muhtarı Hasan Önbey Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayarak yaptığı konuşmada "Bundan sonra kadınlarımız için neler yapabiliriz; şimdi arkadaşlarla onu düşüneceğiz. Desteğinden dolayı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve ekibine teşekkür ederim. Bundan sonra daha güzel olacak, biz kadınlarımıza çok önem veriyoruz." diye konuştu.

Kurdele kesilerek açılışı gerçekleştirilen Kadınlar Kahvesi’nde ilk kahvaltılarını yapan kadınlara Süleymanpaşa Belediyesi tarafından karanfil ve hediye verildi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: SÜLEYMANPAŞA'DA, KADINLAR, İÇİN, KAHVEHANE, AÇILDI,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı