Haber Detayı
03 Ekim 2019 - Perşembe 15:12
 
TEKİRDAĞ BELEDİYESİ HER AY 600 BİN LİRA KİRA ÖDÜYOR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin her ay 600 bin lira kira ödediğini söyleyen Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, “Kaç yıl oldu Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi kendine bir bina yapamadı” dedi.
Haberi


İzzet MEDE – Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin kendi binasını yapmaması nedeniyle her ay 600 bin lira kira ödediğini belirtti.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin her birinin farklı yerlerde bulunan birçok kiralık binada hizmet verdiğini belirten Mustafa Yel, ”Kaç yıl oldu Kadir Albayrak bir belediye binasını yapamadı.  Her ay 600 bin lira kira ödemek zorunda kalıyor belediye. Binalar birbirinden kopuk ve dağınık olduğu için denetimi de zor oluyor. Vatandaşlarda işlerini hal etmek için bir binadan diğerine koşturup duruyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi biran önce tüm hizmetlerin aynı binada görüldüğü kendi binasına kavuşmalı.

Kadir Başkan bazen beni arayıp ‘sayın vekilim çok geziyorsun uğra bizimde bir çayımızı iç’ diyor ama hangi binada olduğunu bilmediğimden gidemiyorum” dedi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: TEKİRDAĞ, BELEDİYESİ, HER, AY, 600, BİN, LİRA, KİRA, ÖDÜYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı