Haber Detayı
25 Aralık 2019 - Çarşamba 18:23
 
TEKİRDAĞ'DAKİ OKULLAR GÜÇLENDİRİLECEK
AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, depremde zarar gören Tekirdağ ilçelerindeki okulların güçlendirilmesi için Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile görüştü. Önümüzdeki günlerde bakanlık yetkilileri incelemeler için Tekirdağ'a gelecek.
Haberi


İzzet MEDE  – Ankara’da Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile görüşen AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, depremde zarar gören Tekirdağ’daki okulların güçlendirilmesi sözü aldı. Okulların önümüzdeki günlerde güçlendirilmesi bekleniyor. AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Yavuz Uylaş’ta iki hafta kadar önce Özcan’la birlikte Ankara’ya giderek bölgeye yatırım yapılması ve okulların durumu ile ilgili girişimlerde bulunmuştu.

 AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan şu açıklamayı yaptı, “Şarköy, Marmaraereğilisi, Çorlu ve Saray ilçelerimizde deprem nedeniyle riskli kategoride yer alan ve boşaltılan okulların, güçlendirme çalışmalarına başlıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığımızın Emlak İnşaat Yatırım Dairesi Başkanlığı, önümüzdeki günlerde söz konusu ilçeleri ziyaret ederek denetimlerini yapacak. Konunun çözüme kavuşturulması konusunda başta TBMM Başkanımız Sn. Prof. Dr. Mustafa Şentop’a, Milli Eğitim Bakanımız Sn. Ziya Selçuk’a ve Ankara’da her ziyaretimizde bizleri ilgiyle karşılayan, dinleyen ve işlerin çözümü noktasında can siperhane çalışan kıymetli Milletvekillerimiz Sn. Mustafa Yel ve Sn. Çiğdem Koncagül’e sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.”

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: TEKİRDAĞ'DAKİ, OKULLAR, GÜÇLENDİRİLECEK,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı