Haber Detayı
16 Haziran 2021 - Çarşamba 12:17
 
ÇERKEZKÖY'DE ALTYAPI YENİLENİYOR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ tarafından kentimizde başlatılan altyapı seferberliği Pınarça Deresi ile Öztrak Caddesi arasındaki sokaklarımızda da tüm hızıyla devam ediyor.
Haberi


TRAKYA 2000 - TESKİ’nin Atatürk ve Öztrak Caddeleri Kentsel Tasarım ve Peyzaj Uygulaması 1. etap çalışmaları ile eş zamanlı olarak Öztrak Caddesi ile Pınarça Deresi arasında kalan sokaklarda da altyapı çalışmalarını gerçekleştirdiğini sözlerine ekleyen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Pınarça Deresi ile Öztrak Caddemiz arasında kalan sokaklarımızda 1200’lük ve 1000’lik yağmur suyu hattı imalatlarımız devam ediyor” dedi.

ALTYAPININ ARDINDAN ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINA BAŞLAYACAĞIZ

Pınarça Deresi ve Öztrak Caddesi arasında kalan sokaklarda altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından Çerkezköy Belediyesi’nin üstyapı çalışmalarına başlayacağını sözlerine ekleyen Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bu alanda kalan sokaklarımız Sıcak Asfalt programımıza aldık. Altyapı çalışmaları tamamlanır tamamlanmaz buradaki sokaklarımızı sıcak asfalt ile kaplayacağız” ifadelerini kullandı.  

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ÇERKEZKÖY'DE, ALTYAPI, YENİLENİYOR, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı