Haber Detayı
16 Haziran 2021 - Çarşamba 13:02
 
ÇORLU'DA ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol ve asfalt ekipleri tarafından Tahtalı Cami Sokak'ta yürütülen yol ve asfalt çalışmalarında birinci etap tamamlandı.
Haberi


TRAKYA 2000 - Trafik akışının oldukça yoğun olduğu bölgelerden biri olan Cemaliye Mahallesi Tahtalı Cami Sokak'ta geçtiğimiz mayıs ayı içinde çalışma başlatan Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nün 14 araç ve 18 personelden oluşan yol ekipleri, zemin iyileştirme çalışmaları kapsamında 148 metrelik yola yaklaşık olarak 4 bin 500 ton yol dolgu malzemesi serimi gerçekleştirerek 1. etap çalışmalarını tamamladı.

Asfalt Binder Serimi Gerçekleştirildi

Yol dolgu ve zemin hazırlıkları devam ederken yolda ikinci etap çalışmaları kapsamında asfalt binder tabakasının serim işlemine başlayan ekipler, 11 araç 17 personel ile 852 ton asfalt serimi gerçekleştirdi.

3. Etap Çalışmaları Başlayacak

Yol dolgu çalışmaları ve asfalt seriminin tamamlanmasının ardından Tahtalı Cami Sokak'ta ekipler tarafından kaldırım çalışmalarına başlanılacak. Üçüncü etap çalışmaları kapsamında kaldırım yapımının tamamlanmasının ardından yola asfalt aşınma tabakası serilerek çalışmalar tamamlanacak.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ÇORLU'DA, ASFALTLAMA, ÇALIŞMALARI, ARALIKSIZ, DEVAM, EDİYOR, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı