Haber Detayı
23 Eylül 2021 - Perşembe 15:28
 
ÇORLU'DA ÜCRETSİZ ÇOCUK TİYATROSU KURSU AÇILIYOR
Çocuk dostu bir kent olma vizyonuyla çalışmalarını sürdüren Çorlu Belediyesi, özgüveni yüksek ve sanat eğitimli çocuklar yetiştirmek amacıyla yeni bir projeyi daha hayata geçiriyor.
Haberi


TRAKYA 2000 - Çocukların eğitimine ve kişisel gelişmelerine pozitif katkı sağlamak, sanatsal becerilerini güçlendirmek, özgüvenlerinin artması ve sahne rahatlığı kazanmaları için Çorlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde Çorlu Belediyesi Çocuk Tiyatrosu Kursu açılıyor. 7-15 yaş grubundaki çocukların katılabileceği ücretsiz tiyatro kurslarının kayıtları 27 Eylül- 4 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Çocuklarını ücretsiz kursa kayıt ettirmek isteyen vatandaşlarımız Çorlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze 684 76 71 no’lu telefondan ulaşabilecek.

“Çocuklarımıza Tiyatroyu Sevdireceğiz”

Sanatsal becerilerin fark edilmesiyle çocukların yetenekleri doğrultusunda geleceğine yön vermelerinin önemine değinen Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, “Sanatsal anlamda çocuklarımızın içindeki cevherleri ortaya çıkarmak, yeteneklerini göstermelerini sağlayacak oyunları sergilemek ve en önemlisi de onlara tiyatroyu sevdirmek için tiyatro eğitimlerine başlıyoruz.

“Özgüveni Yüksek Çocuklar Yetişecek”

Belediyemiz bünyesinde düzenlediğimiz oyunculuk kursu çocukların yeteneklerinin ortaya çıkarılması adına çok önemli bir hizmet. Özgüveni yüksek ve sanat eğitimi almış bireyler yetiştirmek istiyoruz. İlgi duyan tüm aile ve çocukların tiyatro kursumuza katılmasını bekliyoruz. Ücretsiz olan bu hizmetimiz hem aileler hem de çocuklarımız için bir fırsattır. Sevgili çocuklarımızı tiyatro kursumuza bekliyoruz.” dedi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ÇORLU'DA, ÜCRETSİZ, ÇOCUK, TİYATROSU, KURSU, AÇILIYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı