Haber Detayı
04 Temmuz 2021 - Pazar 17:40
 
ÇORLU’YA 270 POLİS GÖNDERİLDİ
Tekirdağ’a 750 polis atandı. Polislerin 270’i Çorlu’da görevlendirildi.
Haberi


TRAKYA 2000 - Geçen Mart ayında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımıyla Çorlu’da yapılan “Güvenlik toplantısı”nda Çorlu’da polis açığının olduğu gündeme gelmiş Bakan Soylu, bu yıl içinde Tekirdağ’a bin polis atanacağını söylemişti.  Geçtiğimiz günlerde Tekirdağ’a 750 polis atandı. Bu polislerden 270’i ise Çorlu’da görevlendirildi.

AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Mustafa Keskin, her Ankara’ya gidişlerinde Soylu dahil olmak üzere bir çok bakan ve bürokratla görüşerek Çorlu’nun sorunlarını dile getirdiklerini belirterek, “İçişleri Bakanımız sayın Süleyman Soylu verdiği sözü tutarak birkaç gün önce Tekirdağ’a 750 polis atadı. Bunların 270’i Çorlu’da görevlendirildi. Bu atamalarla Çorlu’nun güvenlik sorunu minimize olacaktır.

Çorlu’da iki polis karakolu var. Yakında Havuzlar Mahallesi’nde bir polis karakolu açılacak. Dördüncü karakolun yapımı için çalışmalarımız devam ediyor. Daha güvenli ve huzurlu bir Çorlu için çalışmalarımız devam ediyor.

Bize her zaman desteklerini esirgemeyen TBMM Başkanımız Sayın Prof. Mustafa Şentop, İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu, milletvekillerimiz Sayın Mustafa Yel, Sayın Çiğdem Goncagül ve İl Başkanımız Sayın Mestan Özcan’a  teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ÇORLU’YA, 270, POLİS, GÖNDERİLDİ, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı