Haber Detayı
09 Haziran 2021 - Çarşamba 14:02
 
KEŞAN KENT MÜZESİ KOORDİNATÖRÜ AVCI'DAN İŞBİRLİĞİ ZİYARETİ
Keşan Kent Müzesi Koordinatörü Arkeolog Aslı Avcı’dan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’ne İş birliği Ziyareti
Haberi


TRAKYA 2000 - Keşan Kent Müzesi Koordinatörü Arkeolog Aslı Avcı, Keşan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Nergis Mustafapaşa’yı makamında ziyaret etti.

  Avcı ziyaret sırasında Mustafapaşa ile birlikte Keşan Sepetçi Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’nde sepetten çantaya, duvar süsünden kitap ayracına farklı bir çok malzemenin üretildiği atölyeleri ziyaret ederek, çalışan kadınlara kolay gelsin dileklerinde bulundu.

    Avcı, Keşan Kent Müzesi bünyesinde de çeşitli atölyeler planladıklarını belirterek, “Kooperatifimizi ziyaret ederek, yapmayı düşündüğümüz iş birliklerini görüştük ve fikir alışverişinde bulunduk. Kadın istihdamı açısından büyük önem taşıyan bu girişim aynı zamanda boş vakitlerini değerlendirmek isteyenler için de farklı bir alan açıyor. Kent içindeki tüm kurum ve kuruluşlarla paydaş olmak ve birlikte projeler yürütmek müzemizin öncelikleri arasında. En kısa zamanda birlikte çalışmayı diliyoruz. Keşan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Nergis Mustafapaşa nezdinde emeği geçen herkesin eline sağlık.” dedi.

      Mustafapaşa da Avcı’ya ziyareti nedeniyle teşekkür ederek,” Sosyal Hizmet Merkezi İlçe Müdürlüğü olarak biz de Kent Müzemiz ile böyle bir iş birliği gerçekleştirmekten büyük memnuniyet duyarız” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: KEŞAN, KENT, MÜZESİ, KOORDİNATÖRÜ, AVCI'DAN, İŞBİRLİĞİ, ZİYARETİ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı