Haber Detayı
04 Mayıs 2021 - Salı 17:36
 
MUSTAFA YEL BAŞKAN YARDIMCILIĞINA TEKRAR SEÇİLDİ
Tekirdağ Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Mustafa YEL, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcılığı görevine yeniden seçildi.
Haberi


TRAKYA 2000 - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Tokat Milletvekili Özlem ZENGİN’in yaptığı açıklamayla; 6 ismin Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkan Yardımcılığı görevine getirildiği ve bu isimler arasında Tekirdağ Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Mustafa YEL’in de bulunduğu duyuruldu.
Tekirdağ Milletvekili Mustafa YEL,  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Sosyal Politikalar  Başkanı ve Adana Milletvekili Jülide SARIEROĞLU’nun AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığını yürüttüğü bir önceki dönemde de aynı görevde bulunmuştu.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Milletvekili YEL “AK Parti Genel Merkez Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı olarak yeniden bizlere görev tevdi eden  Sn. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘a ve Başkanımız sayın Özlem ZENGİN’e teşekkür ediyorum. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. AK Partimize. Ülkemize ve Milletimize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: MUSTAFA, YEL, BAŞKAN, YARDIMCILIĞINA, TEKRAR, SEÇİLDİ, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı