Haber Detayı
15 Ekim 2021 - Cuma 00:10
 
ORİON'DA HAFTA SONU ŞENLİK VAR
Orion AVM, açılışının 22. yıldönümünü kutlayacağı bu haftasonu ziyaretçilerini özlenen etkinliklerle buluşturuyor. Canlı müzik dinletilerinden tiyatro gösterisine her yaşa hitabeden keyifli etkinlikler üç gün boyunca Orion’da.
Haberi


TRAKYA 2000 - 22 yıldır Trakya’ya hizmet veren, yıllar içinde gelişimini sürdürerek marka karmasını güçlendiren, bölge halkına her zaman ilkleri yaşatan Orion, yıldönümü mutluluğunu ziyaretçileriyle paylaşıyor.

Yıldönümü etkinlikleri Orion’da 15 Ekim Cuma günü canlı müzik dinletisiyle başlıyor. Geçtiğimiz aylarda da Orion’da program yapan ve performansları oldukça beğenilen Edanur Beken ile Batuhan Oktay, sevilen hareketli şarkılarla sahne alacak.

Geçen sezonun en sevilen çocuk oyunlarından Yalnız Aslan Liyuva tiyatro oyunu ve yetenekli sihirbaz ve vantrolog Burak Parlı, 16 Ekim Cumartesi günü Orion’da küçük misafirlerle buluşacak. Ücretsiz etkinlik, halen uygulanan genelgeler doğrultusunda belirlenen ve tiyatroların da tabii olduğu sınırlamalarla gerçekleştirilecek. Sosyal mesafeye uygun olarak düzenlenen oturma alanında sınırlı sayıda ve 4-12 yaş arası seyirci kabul edilecek. Gerçek bir hikayeden uyarlanan, doğa ve hayvanları korumamızın önemini anlatan, sahnelendiği ilk sene National Geographic Kids dergisi tarafından da desteklen Yalnız Aslan Liyuva, 14:00’te ve 16:30’da olmak üzere iki seans Orion’da sahnelenecek.

Etkinliklerin son günü olan 17 Ekim Pazar günü ise trio müzik grubu Orion’da ziyaretçilere keyifli saatler yaşatacak. Üç gün sürecek etkinlikleri dileyen herkes ücretsiz izleyebilecek.

Alışverişler O-Para kazandırıyor

Geçtiğimiz hafta başlayan ve müşterilerine yüzlerce O-Para kazandıran Orion’un 22. yıl özel kampanyası da devam ediyor. 17 Ekim Pazar günü akşamına kadar sürecek kampanya ile aynı gün içinde 250TL ve üzeri alışveriş yapanlar 25TL, 500TL ve üzeri alışveriş yapanlar 50TL, 1.000TL ve üzeri alışveriş yapanlar ise 100TL O-Para kazanıyor. Bugüne kadarki tüm O-Para kampanyalarında olduğu gibi kazanılan O-Para’lar yine Orion mağazalarındaki alışverişlerde kullanılabiliyor. Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım şartları Orion Danışma’dan öğrenilebiliyor.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ORİON'DA, HAFTA, SONU, ŞENLİK, VAR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı