Haber Detayı
11 Temmuz 2021 - Pazar 17:06
 
TBMM BAŞKANI ŞENTOP TEKİRDAĞ'DA ZİYARETLERDE BULUNDU
Bir dizi ziyaret ve açılış gerçekleştirmek için Tekirdağ’a gelen TBMM Başkanı ve Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop’a, AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül’ün yanı sıra AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, Belediye Başkanları ve birçok İl ve İlçe yöneticisi de eşlik etti.
Haberi


TRAKYA 2000 - Program TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un Valilik Binası önünde protokol tarafından karşılanmasıyla başladı.

Mustafa Şentop ve beraberindekiler daha sonra Şarköy’e bağlı Güzelköy’de, restorasyonu Tekirdağ Büyükşehir belediyesi tarafından yapılan 650 yaşındaki Tarihi Güzelköy-Melen Camii’nin açılışını gerçekleştirdiler.

Ziyaretler devam ettiği sırada İl Başkanı Mestan Özcan bir açıklama yaparak: “Bugünkü programımız hamdolsun güzel bir şekilde sürüyor. Şehrimize olan katkıları için TBMM Başkanımız Sayın Mustafa Şentop hocamıza şükranlarımı sunuyorum. Hep söylediğim gibi; biz bu şehre, bu şehrin insanına sevdalıyız. Onlar için yorulmaksızın çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İl Başkanı Mestan Özcan program dönüşü Kavakçeşme Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Mestan Özcan daha sonra gençlerle buluşmak üzere Kapaklı’ya hareket etti. Akşam saatlerinde Bülent Ecevit Parkı’nda gençlerle bir araya gelen Mestan Özcan: “Maşallah, Kapaklılı gençlerimiz yine gümbür gümbür. Hepsini çok özlemişim. Şükür bizleri kavuşturana” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: TBMM, BAŞKANI, ŞENTOP, TEKİRDAĞ'DA, ZİYARETLERDE, BULUNDU,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı